www.avkapida.com - Kahramanmaraş / Kahramanmaraş | firma rehberi | firmalar | firmalar rehberi | Türkiye firma
Yetkili Gürhan Turan
Telefon 3442156667
Fax 3442253378
Gsm 5322910777
Şehir Kahramanmaraş
İlçe Kahramanmaraş
Semt
E-Posta gurhan@avkapida.com
Web Sitesi http://www.avkapida.com

AÇILIŞ - KAPANIŞ

07 : 00 - 00 : 00

Firma Adresimiz

İsmetpaşa Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No:4 Dulkadiroğlu/KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş / Kahramanmaraş / /

1986 Yılında Av Mazlemeleri  Toptan satışına başlayan firmamız,

Distribütörlüklerimiz ile ürün çeşitliliğimizin artması Türkiye genelindeki tüm av bayilerine ulaşma hedefini beraberinde getirmiş, Türkiye genelinde pazarlama için toptan ve perakende satış siteleri ihtiyacı doğurmuştur..

2010 yılında perakende satış için internet sitemiz  www.avkapida.com      toptan satış için ise www.atef.com.tr  hizmete girmiştir.

Türkiye Genel Dağıtıcısı olduğumuz firmalar

Sarsılmaz Silah San ve Tic.                                                                                                                                                                              Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi                                                                                                                        EDgun Havalı Tüfekleri                                                                                                                                         UTAŞ UTS-15 Av Tüfekleri                                                                                                                              Greenhead Gear 

www.avkapida.com  Av ve Balık Avı Malzemeleri başta olmak üzere Kamp Outdoor Malzemeleri, Giyim ve Ayakkabı  Dağcılık,Kayak,Deniz ve bir çok spor malzemesini uygun fiyat ve kaliteyi bir araya getirip binlerce ürünü kendi  deposu ve tedarikçilerden  müşterilerine ulaştırmaktadır..

Kara av malzemelerinin yanında ithal ettiği Dolphin Rock markası ile balık avı malzemeleri pazarına da girmiştir. Şirketimiz kendi markası olan Crazy Decoy ile kanatlı (motorlu) ve kanatsız mühre ithalatı yapmaktadır. Üretim bandımızda ayrıca ATEF marka havalı tüfek saçmaları, balık kurşunları ve tabureler bulunmaktadır.

www.avkapida.com  olarak vizyonumuz, av ve doğa sevgisi ile dolu olan tüketicilerimizi ve müşterilerimizi her zaman memnun eden güler yüzlü ve kaliteli hizmet veren lider bir av malzemeleri  sitesi olmaktır.

Henüz Resim Eklenmemiş...

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.