NİLTAŞ - Sivas / Sivas | firma rehberi | firmalar | firmalar rehberi | Türkiye firma
Yetkili HAMİT TECER
Telefon 03462241909
Fax 05423926373
Gsm 05423926373
Şehir Sivas
İlçe Sivas
Semt Yıldız
E-Posta niltas.makine@gmail.com
Web Sitesi https://www.niltasmakina.com/

AÇILIŞ - KAPANIŞ

08 : 00 - 18 : 30

Firma Adresimiz

Ahmetturan Gazi OSB Mahallesi 18.Sokak No:26/1

Sivas / Sivas / Yıldız / MERKEZ MAH.

  Niltaş Makina; 1993 Yılında Sivas Şehrinde Üst Yapı İhtiyaçlarını Tedarik Etmek Amacıyla Kurulmuştur. Dekoratif Parke Taşı  Ve   Bordür Endüstriyel Prefabrik Yapı Elemanları Ve Şehir Mobilyaları Üretiminin Yanı Sıra Makine Ekip Ve Ekipmanları Üretimi Montaj   Ve  Müteahhitlik  Hizmetlerine devam etmiştir. 1000'den Fazla Bina, İşyeri, Park-Bahçe, Dinlenme Tesisleri, Villa Ve Konutun Üst Yapı   Elemanı Olan Parke Taşı, Bordür, Zemin Kaplama, Dekoratif Parke Makinesi Ekipmanları Dolum Üniteleri  İle Sektörde Gelişmekte Ve   Büyümekte Olan firmamız; Sivas Organize Sanayi Bölgesinde 20.000m² Alanda Üretim Yapmakta Ve Faaliyet Göstermedir.

 

  Belediyelerin Yanı Sıra Özel Sektöre de Hizmet Veren Niltaş Üretim Teknolojisi, Ürün Çeşitliliği, Yüksek Kalite Standartları İle   Sektörün Lideri konumuna ulaşmıştır.  Bilgisayar Destekli Mimari Ve Statik Proje Çalışmaları ile sektörü genişletmekte olup,       günümüzde insan gücünü en hafife indirerek robotik kollar ve birçok endüstriyel makina üretimi ile gücünü Dünya’ya duyurmuştur.

 

  Niltaş Makina olarak faaliyetlerimiz; çeşitli şekil ve ebatlarda duvar bloklarının ve yaş beton parke taşının üretimini yapan makina ve  ekipmanlarının  imalatını gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize sunulan beton parke üretim tesisi çözümleri tam otomatik makina, yarı otomatik makina ve manuel makina seçeneklerini içermektedir. Tüm bu makinalarımız hidrolik, pinomatik, mekanik ve elektroniğin birleştirimesiyle çalışmaktadır. Tam otomatik makinaleri ihtiva eden beton parke üretim tesislerinde, tesisin her ünitesi birbirine bağlıdır ve bilgisayar kontrollü otomasyon sistemiyle işletilmektedir. 

 Niltaş Makina, imalatının tamamını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerine üstün kalite, hız, güven ve  memnuniyet sağlamaktadır. 

 

  Firmamız, Teknolojik Ürünlerle İlgili Alanlarda Faaliyet Göstermektedir. Büyüyen İş Hacmi Ve Gelen Talepler Doğrultusunda Kendi Alanında Uzlaşmayı İlke Edinmiş Ve Bunun Sonucunda Da Faaliyet Alanlarını İthalat, İhracat Ve Türkiye Geneline Dağıtım Olarak Değiştirmiş Olup Güvenlik Sektöründeki Geniş Çaplı Malzeme Ve Destek Sağlayan Bir Firma Haline Gelmiştir.  Bu Doğrultuda, Uluslar arası çalışmalarını Sivas’tan Dünya’ya sunmaktadır.   

 

  Niltaş makina olarak, Ekonomik Ve Ticari İlişkilerimizin Yanı Sıra Kültürel Bağlamda da İlişkilerimizin güçlenmesine Önem Vermekteyiz.

Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.