Mars Yapım - İstanbul / Beşiktaş | firma rehberi | firmalar | firmalar rehberi | Türkiye firma
Yetkili Bahar Canlı
Telefon 02129751312
Fax
Gsm
Şehir İstanbul
İlçe Beşiktaş
Semt Levent
E-Posta
Web Sitesi http://www.marsyapim.net

AÇILIŞ - KAPANIŞ

10 : 00 - 19 : 00

Firma Adresimiz

4. LEVENT Emniyetevleri Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Yeniçeri Sokak, No: 2, Daire: 3, Kat: 3 Beşiktaş/İSTANBUL

İstanbul / Beşiktaş / Levent /

Alanında kendisini geliştirmiş ve uzmanlaşmış kadrosundan oluşan Mars Yapım ;  dizi, sinema, reklam projelerine en iyi şekilde imzasını atmıştır ve cast, model , dizi, sinema, reklam yapımcılığı ve oyuncu ajansı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

Mars Yapım `a başvuran kişileri profesyonel kadromuzla özenle seçmekle beraber oyuncu adaylarına bu sektörle ilgili eğitimler vererek onları bu sektörün en iyileriyle buluşturmaktayız.

Defile, moda çekimi, dizi, film, ekspozisyon ve sinema faaliyetleriyle beraber reklam, tanıtım alanlarında çalışmalara yön veren  Mars Yapım etrafında bulundurduğu uzman, tecrübeli ve alanıyla bütünleşmiş kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Mars Yapım sunduğu hizmetlerle farkındalık oluşturmuş ve hizmet kalitesini müşterilerine göstermiş bulunmaktadır.

Mars Yapımın ilkesi şu yöndedir; her proje  için en iyisini araştırarak; yeteneklerini bularak ön plana çıkarmaktır.  Mars Yapım her anlamda aktif olarak rol almış ve yeni kişiler, deneyimli, yetenekli modelleri kendisine kazandırmıştır. 

Bu sektörde oyuncu olmak isteyen kişilerde gelen istekler üzerine çalışmalar yaptığımız yapım şirketleri ile değerlendirmelerde bulunup dizi, sinema  ve reklam sektörüne yeni yüzler sunmaktayız. Model ve Casting hizmetlerimiz ile en hareketli ve geniş kadrosuna sahip olmanın mutlulugunu yaşıyoruz.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.