Gaziantep Kombi Servisi - Gaziantep / Şahinbey | firma rehberi | firmalar | firmalar rehberi | Türkiye firma
Yetkili Muharrem Karakumrulu
Telefon 0 342371201
Fax 0 342371201
Gsm 0 530303898
Şehir Gaziantep
İlçe Şahinbey
Semt Karataş
E-Posta info@gaziantep-kombiservisi.com
Web Sitesi http://www.gaziantep-kombiservisi.com

AÇILIŞ - KAPANIŞ

08 : 54 - 19 : 54

Firma Adresimiz

Şahintepe Mah. 133435 Nolu cad. 5E / C Dükkan Merkez Şahinbey / GAZİANTEP

Gaziantep / Şahinbey / Karataş / KARATAŞ MAH.

Detay yazınızı bu alana girebilirsiniz, firma profiliniGaziantep kombi Servisi, 2012 yılından beri Gaziantep geneline kombi servisi hizmeti vermektedir. Kombi servis hizmetinde bir devrim yaratarak, her marka ve model kombi için özel olarak eğitim almış, nitelikli kombi servis uzmanları ile tüm Gaziantep ilçelerinde hizmet vermektedir.
 
Yıllık kombi bakımı ve acil durumlar için servis hizmetleri ile her zaman en iyi şekilde muayene edilen kombilerin arıza durumlarında tamiri ve petek temizliği gibi hizmetler verilmektedir. Hemen Kombinin can damarı olan doğalgaz tesisatındaki sorunlar için de tesisat tamiri hizmeti veren firma, nitelikli personelleri ile baştan sona kadar kombiye dair tüm detayları en iyi iyi şekilde onarıp, rutin bakımlar konusunda destek vermektedir.
 
Kombinin parçalarını değiştirip diğer sorunlarından anlamayan kombi servisleri gibi müşteriye gereksiz masraf çıkarmak ya da tekrarlayacak sorunlarla karşı karşıya bırakmamak için, her zaman tüm sistemin kontrolleri yapılmakta, çözümler de en doğru şekilde bulunmaktadır. Doğalgaz kullanımının aracısı olan kombiler temiz olduğu kadar bakımları yapılmadığında canlı birer bombaya dönüşmektedir.
 
Düzenli olarak kombi bakımlarının yaptırılması, gaz sızıntısı gibi tehlikeli durumlara yol açabilir ve oldukça ölümcül sonuçlar alınabilir. Bu nedenle her zaman önceliğimiz, kombilerin zararlı etkilerini önleyici tedbirler alıp gerekli bakım ve onarım işlerini yapmaktır.
 
Yılların deneyimi ile hizmet verdiğimiz müşterilerimizden her zaman memnuniyet geri dönüşü alıp Gaziantep kombi Servisi olarak ilk akla gelen kombi servisi firmalarından biri olmanın gururunu yaşayarak, her geçen gün gelişmeye devam ediyoruz.
 

zde görünecektir.

Henüz Resim Eklenmemiş...

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.