EKOL TIBBİ ÜRÜNLER Tic. Ltd. Şti. - İstanbul / Zeytinburnu | firma rehberi | firmalar | firmalar rehberi | Türkiye firma
Yetkili Sayın Yetkili
Telefon 02126448754
Fax 02125070557
Gsm
Şehir İstanbul
İlçe Zeytinburnu
Semt Maltepe
E-Posta info@ekoltibbi.com.tr
Web Sitesi http://www.ekoltibbi.com.tr

AÇILIŞ - KAPANIŞ

08 : 30 - 18 : 30

Firma Adresimiz

Maltepe Mah. Yedikule Çırpıcı Yol. Sokak 9. APT. NO:2/42 Avrupa Kale Konutları Zeytinburnu

İstanbul / Zeytinburnu / Maltepe / MALTEPE MAH.

Deta

Uzun yıllar medikal sektörümüzün üretim, temsilcilik ve teknik servisinde emek veren insanlar, elde ettikleri tecrübe ile, 1998 yılında EKOL TIBBİ ÜRÜNLER Ltd. Şti.’ni kurmuşlardır. Radyografi Sistemlerinde, gelişmiş teknolojiyi iyi fiyat ve satış sonrası iyi servis prensipleri ile pazarlama ilkesine sahip firmamız, pazar lideri olma hedefindedir ve bu hedefi gerçekleştirmek için yoğun çaba harcamaktadır.

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyümekte olan firmamız, Radyoloji alanında her biri kendi alanında öncü firmaların Türkiye Temsilciliklerini yapmaktadır. Üretici firmalar ile temsilci firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet prensibini benimsemiştir. Bu prensip, Türkiye genelinde kullanıcı güven ve memnuniyetini bizlere kazandırmıştır.

Açık ve dürüst ilişkiler kurarız : Ekip arkadaşlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla münasebetlerimizi şeffaflık, süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre yürütürüz.
Verdiğimiz sözü tutarız: Sözlerimiz, kendi içinde bütünlük arz eder. Yerine getiremeyeceğimiz vaatler vermeyiz. Söz ve taahhütlerimizi muhakkak hayata geçiririz. İtibarımızı koruma ve yükseltme bilinciyle hareket ederiz.
EKOL ile çalışan herkes, EKOL ile iş yaptıkları için hiçbir sorun yaşamayacakları güvenini hissederler.

 

Henüz Resim Eklenmemiş...

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.